ZPÍVÁNÍ JE CESTA - 1.díl

S klinickým psychologem prof. Radkem Ptáčkem a hlasovou pedagožkou Evou Kleinovou jsme pro Vás připravili videoseriál otázek a odpovědí PROČ, JAK a K ČEMU nám může být přínosné pohybové zpívání.

ZPÍVÁNÍ JE CESTA - 2.díl

Druhý díl OTÁZEK a ODPOVĚDÍ, ve kterém Vám Eva Kleinová a klinický psycholog Radek Ptáček prozradí, jak může pohybové zpívání významně pomoci dětem se specifickými poruchami učení či vadami řeči.

ZPÍVÁNÍ JE CESTA - 3.díl

Jak motivovat dítě, které si myslí, že neumí zpívat? Třetí díl OTÁZEK a ODPOVĚDÍ, ve kterém Vám Eva Kleinová a prof. Radek Ptáček prozradí, jak těmto "přehmatům" předcházet a jak je napravit.

ZPÍVÁNÍ JE CESTA - 4.díl

Podporuje zpívání pocit štěstí? Přinášíme čtvrtý díl OTÁZEK a ODPOVĚDÍ, ve kterém Vám Eva Kleinová a prof. Radek Ptáček prozradí, zda zpěv "přivolává" pocit štěstí a naopak.

Písničková ABECEDA

 je postavená na generacemi oblíbených básních Jiřího Žáčka. Každé písmenko ABECEDY je oblečené do skvělé, chytlavé melodie a doplněné o pohybová či dechová cvičení, která cíleně podporují oblasti důležité pro zdravý vývoj dětí. Pracuje s moderními, hlasovými metodami ZDRAVÉHO ZPÍVÁNÍ, které pomocí dechových a pohybových cvičení využívají přirozený hlas a autentičnost dítěte. Díky těmto metodám urychlujeme nácvik správného čtení, artikulace a zdravého posazení dětského hlasu. A co je nejdůležitější, kladně stimulujeme psychomotorický vývoj dětí.

Autor textů: Jiří Žáček, autor hudby: Richard Mašata, metodika: Eva Kleinová, realizace: Lubo Špirko

Using Format